zabawkowe pistolety

mÓJ mAŁy śWiat

No to twój wujek popisał się wyjątkową głupotą. Jest taka zasada "nie wyciągaj broni jeśli nie masz zamiaru jej użyć". Twój wujek nie może uzyć zabawkowego pistoletu bo to tylko zabawka. A bandyta, który widzi, że ktoś wyciąga broń może wyciągnąć swój pistolet, tyle że prawdziwy. I co zrobi twój wujek? Na przepraszanie i tłumaczenia, że to tylko replika może być za późno.
Twuj wujaszek ma więcej szczęścia niż rozumu.

" />Mina kapslowa:
Pudełko śniadaniowe
Bomba wiśniowa
Moduł sensora
Kapsle (pieniążki)

Pistolet strzałkowy:
Pistolet lakierniczy
Gruczoł jadowy radioskorpiona
Zabawkowy samochód
Rurki chirurgiczne (chyba przewody chirurgiczne, w schemacie pisze rurki)

Rękawica Szpona Śmierci(Biwak i szlak im. F. Scotta Key, przyczepa kempingowa):
Superklej
Łapa Szpona Śmierci
Skórzany pas
Aparat korekcyjny

Nuka-granat:
Nuka-Cola Quantum
Puszka
Terpentyna
Środek czyszczący Abraxo

Strzelba kolejowa:
Kula (do zastosowań medycznych czyli dla ofiar złamań kończyn dolnych!)
Manometr pary (Miernik ciśnienia pary)
Bateria rozszczepieniowa
Szybkowar

Pakietnica:
Odkurzacz
Dmuchawa do liści
Końcówka węża strażackiego
Przewodnik

Sziszkebab:
Bak motocyklowy
Światełko kontrolne
Ostrze kosiarki
Hamulec ręczny motocykla


Jak znacie jeszcze jakieś to dawajcie . Ja zrobiłem karabin kolejowy, potem pakietnicę a dzisiaj rękawicę szpona śmierci. Do reszty mam tylko schematy, nigdy nie wykonałem.

Witam, ja, reżyser i reszta obsady robimy swój pierwszy w życiu fanfilm pt: The Avengers, film jest ekranizacją komiksów o bohaterach Marvela czyli: Kapitan Ameryka, Wolverine, Czarna Wdowa, Union Jack, Punisher, Nick Fury i inni. Film będzie mieszaniną czasów bo początek filmu będzie dział się podczas II Wojny światowej tylko że wtedy będą żyć tylko 4 osoby: Kapitan Ameryka, Wolverine i Union Jack, fabuła filmu ma się nieźle, obecnie nakręcamy sceny, dzisiaj będziemy robić sceny w odzialoe amerykańskiej partyzantki z udziałem K.Ameryki, Wolverine'a i Union Jacka, staramy abyśmy w filmie nie robili montażu komputerowego, tylko jak sie da to tradycyjnymi metodami a jak już komputerowe to naprawdę w ważnych przypadkach ktore będą musiały być poddane montażowi komputerowemu, premiera filmu to tak Wrzesien/Październik 2010 r.

Co do rekwizytów
Mamy naprawdę przeróżne rzeczy takie jak:
Nieśmiertelniki
Tarcza K.Ameryki
Kamizelka Kuloodporna Punishera
Szpony Wolverine'a
Plakaty informacyjne i propagandowe
Pistolety (oczywiście zabawkowe na kulki tylko że je zmetalizowaliśmy)
C4 (Oczywiście atrapa)
Hełm K.Ameryki
i naprawde wiele innych mamy również jak narazie jeden zwiastun a tylko że on wygląda tak,proszę się nie przejmowac o efekty w zwiastunie film nie jest skończony więc ująć moge to za taki tescik żeby dać wam do skomentowania co i jak poprawić to jest tylko teaser trailer wszystkie uwagi proszę w tym temacie.
http://www.youtube.com/watch?v=iErtgmDnca4

" />kiedyś zastanawiałem się czy kusze do łowiectwa podwodnego o naciągu gumowym są bronią na którą trzeba mieć pozwolenie i wysłałem zapytanie do MSWiA. W odpowiedzi dostałem:

"... W ust. 9 pkt 2 Załącznika nr 1 Rodzaje broni i amunicji – BA – do rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 3 grudnia 2001 r. w sprawie rodzajów broni i amunicji oraz wykazu wyrobów i technologii o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym, na których wytwarzanie lub obrót jest wymagana koncesja (Dz.U. nr 145, poz. 1625, z późń. zm.) wskazano broń cięciwową w postaci kusz.
We wskazanym przepisie brak jest enumeratywnego wskazania rodzajów kusz. Mowa jest jedynie o broni cięciwowej w postaci kusz. Kusze do łowiectwa podwodnego nie są bronią cięciwową, gdyż ich budowa oparta jest na naciągu gumowym, a nie jak
w standardowej kuszy na naciągu cięciwowym."

Jeżeli chodzi o kusze pneumatyczne to z tego co wiem pozwolenie trzeba mieć na broń pneumatyczną, która ma energię wystrzału mierzoną przy wylocie lufy więcej jak 17 [J]... ale są Na tym forum ludzie, którzy mają większą wiedzę w tej dziedzinie... jak poczytasz forum to na pewno znajdziesz bo niedawno odbywała się tu zagorzała dyskusja na temat broni pneumatycznej...

a co do niebezpieczeństwa posługiwania się tym sprzętem... jest on niebezpieczny, tak samo jak zabawkowe pistolety strzelające plastikowymi kulkami ,które mogą poważnie okaleczyć, noże kuchenne, którymi można bez najmniejszego problemu zabić i wieeeele, wieeele innych... to jest sprzęt do amatorskiego połowy ryb... i do tego służy nam wszystkim...


ciekawe czy po tym jak przenieśli produkcję na tajwan ich rzeczy staną się bardziej dostępne i tańsze.
tansze beda napewno, bo sila robocza jest tansza.

No i ciekawe czy stracą na wytrzymałości i jakości bo to jakie katy te częsci dostawały na filmie Metal Bikes były masakryczne :)
nie sadze bo technologia produkcji jest taka sama a w takich fabrykach pracuja raczej wykwalfikowani pracownicy a nie dzieci... dlatego produkuje sie to na taiwanie a nie w chinach, ktore nadaja sie tylko do robienia koralikow i zabawkowych pistoletow...


No i ciekawe czy stracą na wytrzymałości i jakości bo to jakie katy te częsci dostawały na filmie Metal Bikes były masakryczne :)
nie sadze bo technologia produkcji jest taka sama a w takich fabrykach pracuja raczej wykwalfikowani pracownicy a nie dzieci... dlatego produkuje sie to na taiwanie a nie w chinach, ktore nadaja sie tylko do robienia koralikow i zabawkowych pistoletow...

ja sie smieje z glupoty moich kumpli. mimo ze nie niszcza nic to kiedys ktos im j.ebnie za glupi taki zart. wychodza na gluwna droge (duzo aut jezdzi z polski do ukrainy i na odwrot (e40 takie ma droga oznaczenie)) i przebieraja sie za talibow, biora zabawkowe karabinki i zatrzymuja auta a jak sie auto to strzelaja z pistoletow na kulki i ... uciekaja.

" />
">Mówisz jedno a jednocześnie przekonujesz że noszenie broni jest bezsensu.
Czytaj ze zrozumieniem, napisałem że jestem za dostępem
do broni ale każdy kto ja ma powinien wiedzieć kiedy należy
jej użyć.

Nie jest bez sensu bo są sytuacje w których obronić sie nią można,
i w których będzie bardzo skuteczna, ale na pewno nie jeśli stoimy
metr od większego niż my napastnika z nożem.

Ty po prostu uważasz się za supermana i nie wyobrażasz sobie
jak można komuś oddać portfel czy telefon, wolisz walczyć,
odnieść rany, dać się zabić za kilkaset złotych.

Proponuje żebyś spróbował kiedyś, weź jakiegoś kumpla,
zabawkowy pistolet czy replikę, i gumowy, albo nawet kartonowy
żeby nie wydawać kasy nóż. Ty schowaj broń do kabury, czy za pasek,
a on niech cię zaatakuje nożem. Spróbujesz wyjąć klamkę to masz go
pod żebrami i już gówno zrobisz.

Mylisz się w wielu aspektach, nie życzę Ci nigdy sytuacji w której będziesz
musiał się bronić żeby pokazać jaki jesteś kozak. Nie chce mi się ciągnąć tej
dyskusji bo do niczego ona nie prowadzi.

Draft był lekko funowy, po drodze dostał jakieś 14 warningów typu "strzelanie do przeciwnika z zabawkowego pistoletu"
W ogóle podczas tego drafta dopiero dowiedział się że istnieje drugi main phase ;s
edit: jeszcze warningi "macanie kart przeciwnika", "wyrywanie kart przeciwnikowi", przeciwnik dostał "wyrywanie swoich kart z rąk przeciwnika" (te dwa ostatnie przy okazji rzucenia brainbite)

Conman
Poprawnie chyba powinno pisać Con-man, ale przed wymyśleniem tego nicku sprawdziłem czy ktoś ma taki nick i okazało się że nosi go znany koszykarz w streetballu. Ale do rzeczy, chodzi tu o samą cząstkę Con, co oznacza oszukiwać, urabiać a nawet szmuglować. Wzięło się to stąd że na jakimś odpuście chodziła za mną jakaś babka ze straganu patrząc czy nic nie ukradnę bo wyglądałem podejrzanie. W końcu się wk@$%*łem, podszedłem do jej straganu, zabrałem jakiś tam pistolet zabawkowy i uciekłem. Dodatkowo jest to imię postaci którą sobie wymyśliłem dla komiksu kumpla.

Za czyn kradziejstwa bardzo żałuje i postanawiam się poprawić, ale że sie wk@#&%*em to na to nic nie poradzę

" />1. Moja Albi ma długie pazurki.Da się jakoś obciąć czy raczej dawać od czasu do czasu coś na czym mogła by je ścierać?
2.Kiedy ja i mój brat, i mama zmieniamy trociny chomikowi to brat się z nim bawi,ale Albi zaczyna gryźć i brat wsadza ją do pudełeczka i ona gryzie to pudełko. Czemu tak od czasu do czasu gryzie? Dlatego,że nie jest oswojona czy dlatego ,że denerwuje się,bo nie jest w klatce? A jak gryzie pudełko to sobie ściera ząbki? czy po prostu chce się z niego wydostać?
3. Czy w karmie w torbie mogą zalęgnąć się robaki?
4.Co by się stało ,gdyby chomik zjadł kulkę do pistoletu(zabawkowego na kulki)? Co trzeba by było zrobić? Dzisiaj mój brat strzelił w domu i kulka wpadła do trocin chomika,ale naszczęście ją znaleźliśmy i zmieniliśmy trociny.Gdyby się takie coś zdarzyło jeszcze raz i chomik by zjadł kulkę,albo włożył do toreb policzkowych to co mam zrobić?
5.Co jaki czas mam zmieniać chomikowi wodę?
6. Ostatnio dużo dawałam Albi słonecznika.Nie jest gruba,ale jakoś nic innego nie chce jeść. Co mam zrobić,żeby wreszcie zaczęła jeść inne rzeczy niż słonecznik? Aha i jeszcze jedno nie daję jej już słonecznika.Co mam zrobić??

P.S. Pochwałę dam jak ktoś się bardzo ładnie rozpisze.Tylko 1 lub 2 pochwały mam zamiar dać w tym temacie.
Czekam na odpowiedzi,bo nie wiem co robić!?
Pomożecie?

Powered by wordpress | Theme: simpletex | © mÓJ mAŁy śWiat